Sıkça Sorulan Sorular

Maliyet ve Fiyat

Acil Durumlar İçin

Sağlığınız bizim için önemli 

“Yıllar içinde hastalarımızdan veya tanıştığımız insanlardan en çok duyduğumuz soruları ve bunların cevaplarını aşağıda listelemeye çalıştık. Yine de sorunuzun cevabını burada bulamazsanız, bize sorabilirsiniz…”
Efendim ben özel muayenehane hekimiyim, herhangi bir hastanede çalışmıyorum. Hastalarımı muayenehanemde görüp, eğer ameliyat yapacaksam Ankara’daki çeşitli özel hastanelere yatırıyorum. Devlet güvencesi veya SGK kanalı ile maalesef bana ulaşma şansınız yok. Sadece gerekli tüm ödemeyi kendiniz yaparak bana tedavi olabiliyorsunuz. Kimi zaman özel sigortalar bu giderlerinizi kısmen de olsa karşılayabiliyorlar tabii ki. Ancak bunun dışında, büyük şehirlerde sizi kefil olabileceğim deneyimli cerrahlara yönlendirebilirim.
Belki de hastanızın hiçbir ameliyata ihtiyacı yoktur, ya da çok karmaşık bir ameliyat yapılması gerekiyor olabilir. Yapılması gereken ameliyatın türüne; hastanın yaşına, kilosuna, rahatsızlığına ve muayene bulguları ile tetkik sonuçlarına göre karar veriyoruz. Tabii bu durumda pek çok ameliyat seçeneği ortaya çıkabiliyor ve bu ameliyatın riski, süresi, başarı şansı, iyileşme süresi ve maliyeti; yapılması gereken ameliyatın türüne göre değişiklik gösteriyor. Bu gibi nedenlerle size bir fiyat aralığı söylemek ne yazık ki mümkün değil. Ayrıca sizin istediğiniz hastane konforu da maliyeti belirleyen bir diğer unsur. Ancak şuna şüpheniz olmasın ki hastanıza ne tip bir ameliyat gerektiğine karar verdikten sonra çeşitli fiyat seçenekleri arasından size en uygun olanına birlikte karar verebiliriz.

Bize Ulaşın!

İletişim

Herhangi bir tıbbi sorunuz için lütfen güler yüzlü personelimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sohbete Başla
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz